JAVA DEVELOPER

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Zadania:

  • Dostosowywanie i rozwijanie istniejącej aplikacji na potrzeby użytkowników
  • Tworzenie nowych aplikacji spełniających szerokie wymagania biznesowe
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java w wersji 8+
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL i frameworków ORM (np. JPA, Hibernate)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz REST API + Swagger
  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworka Spring
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu frontendu za pomocą frameworka Angular
  • Znajomość narzędzi: Git, Maven, Jenkins
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2+

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Spring Cloud. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartej o styl architektury mikroserwisowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzia ElasticSearch
  • Znajomość narzędzi typu broker wiadomości np. ActiveMQ
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji: Docker, Kubernetes
  • Znajomość narzędzi do testowania automatycznego: Selenium, Cucumber

Oferujemy:

  • Międzynarodowe projekty dla wiodących marek
  • Praca zdalna/elastyczne godziny pracy
  • Umowy: UOP/B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • Pakiet benefitów
  • Świetną atmosferę w NIEkorporacyjnym środowisku
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić