Aplikacje zostały zamknięte

Cyclad Sp. z o.o.

JavaScript Developer z Vue.js (100% zdalnie)

Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: IT – Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: budowa platformy eCommerce z tematycznymi marketplace’ami o profilach dopasowanych do poszczególnych serwisów internetowych firmy
  • Poziom: Mid. Senior
  • Technologie: JS, Vue.js, Node, Elastic Search
  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (możliwość pracy w centrum Warszawy)
  • Wynagrodzenie: 13 000 – 16 000 PLN/netto +VAT/m-c (26 dni płatnego urlopu)-do negocjacji

Zakres obowiązków:

  • Aktywny rozwój aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Programowanie frontendowej warstwy aplikacji za pośrednictwem JS i Vue.js
  • Dbanie o jakość kodu
  • Praca w kulturze Devops (CI/CD: Jenkins, Kubernetes)

Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w JavaScript
  • Doświadczenie z frameworkiem Vue.js
  • Podstawowa znajomość Node.js
  • Mile widziane doświadczenie z aplikacjami PWA Headless oraz SSR
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • Benefity w postaci ubezpieczenia zdrowotnego Luxmed, ubezpieczenia na życie i karty sportowej OK System
  • Miłą atmosferę i otwartą, start-up’ową kulturę pracy
  • Dużą samodzielność działania i realny wpływ na produkt końcowy
  • Pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową i dużym know-how o budowie rozwiązań typu marketplace