Aplikacje zostały zamknięte

Junior Administrator systemów informatycznych

  • 6 000 – 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

·      zarządzanie skonteneryzowanymi środowiskami (Docker Swarm, Kubernetes),

·      współpraca z zespołem deweloperów rozwijających produkt w zakresie wdrożeń i konfiguracji,

·      przygotowywanie dokumentacji technicznej,

·      dokonywanie analiz wydajnościowych (jmeter),

·      automatyzacja etapów produkcji oprogramowania (development, testy, produkcja),

·      zarządzanie konfiguracją.

Oczekiwania:

·      min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami IT

·      dobra znajomość języka angielskiego,

·      doświadczenie w pracy ze środowiskiem konteneryzacji (Docker Swarm lub Kubernetes),

·      wiedza z zakresu rozwiązań do zbierania logów ELK,

·      wiedza z zakresu systemów monitorowania (np. nagios, zabbix, prometheus, grafana),

·      doświadczenie w językach skryptowych (shell, python),

·      wiedza z zakresu usług katalogowych (Active Director lub OpenLDAP), klastrowych systemów plików oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych

Oferujemy:

·      wynagrodzenie do 8 000 zł netto + VAT

·      elastyczną formę zatrudnienia (UOP lub kontrakt)

·      pakiet medyczny oraz dofinansowanie do karty Multisport

·      pracę 100% zdalną