Junior/Mid PHP Developer – Wrocław

  • 4 000 – 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o dzieło

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy programistę PHP – Wrocław

Jeśli nie chcesz być trybikiem w wielkiej maszynie a cenisz sobie indywidualność i lubisz samodzielnie tworzyć rozwiązania informatyczne, jeśli zamiast pisać kod spędzasz czas na meetingach na których za dużo się gada a za mało robi, nasz firma jest dla Ciebie.

Nie jesteśmy software housem, a firmą IT która znalazła swoją niszę i w niej czuje się najlepiej. U nas nie ma tysiąca rozgrzebanych projektów, nadgodzin czy pracy w weekendy. Skupiamy się na naszej aplikacji, która jest skierowana dla e-commerce, ją serwisujemy i ją rozwijamy. Cenimy sobie spokój i stabilizację. Dzięki temu że zespół jest niewielki komunikacja jest płynna i szybka.

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania w technologii PHP
  • Serwisowanie Aplikacji
  • Tworzenie nowych modułów
  • Praca nad projektem e-commerce
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

  • Znajomość PHP
  • Zaangażowanie i pomysłowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów
  • Znajomość GIT
  • Znajomość Symfony
  • Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • PHP Storm

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło