Aplikacje zostały zamknięte

KALIBRATOR

Kalibrator
Katowice
NR REF.: 1154452

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kalibratora.

Zadania:

  • wykonywanie kalibracji hydraulicznych pras sprężających
  • wykonywanie kalibracji manometrów
  • kontrola prawidłowego działania stanowisk pomiarowych
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego stanowisk oraz urządzeń pomiarowych
  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu
  • udział w spotkaniach i szkoleniach

Wymagania:

  • gotowości do pracy w systemie dwu-zmianowym
  • dyspozycyjności do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości urządzeń pomiarowych: czujników ciśnienia, przetworników siły, nacisku
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie pracownicze

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.