Aplikacje zostały zamknięte

KAM – SIECI APTECZNE

KAM – sieci apteczne
Warszawa
NR REF.: 1148613

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta produktów OTC, poszukujemy obecnie najlepszego Kandydata do objęcia roli Key Account Managera (sieci apteczne).

Najważniejsze zadania w tej roli:

– Kompleksowa opieka nad Klientami – sieciami aptek w całym kraju,
– Realizacja celów sprzedażowych,
– Odpowiedzialność za P&L Klientów,
– Przygotowywanie raportów,
– Tworzenie i implementacja strategii promocyjnych,
– Współpraca z innymi działami Firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

– Doświadczenie w podobnej roli,
– Doskonała znajomość rynku sieci aptecznych,
– Gotowość do pracy na terenie całej Polski,
– Umiejętność strategicznego myślenia i podejmowania decyzji handlowych,
– Zdolności negocjacyjne.

Nasz Klient oferuje:

– Stabilne warunki pracy,
– Benefity (w tym pakiet medyczny, ubezpieczenie),
– Pracę w renomowanej organizacji o międzynarodowym zasięgu.