Aplikacje zostały zamknięte

Kasjer / Sprzedawca Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród

  • 2 800 – 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

Opis

Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród poszukuje osób komunikatywnych, chętnych do pracy oraz otwartych na naukę w zakresie ogrodnictwa. Mile widziani studenci. Elastyczny grafik (np. popołudnia i weekendy).

Wymagania:

– umiejętność pracy w zespole

– odpowiedzialność,

– podstawowa umiejętność obsługi komputera,

– chęć poszerzenia wiedzy ogrodniczej,

– zaangażowanie w powierzone zadania,

– dyspozycyjność

– mile widziana podstawowa wiedza z zakresu ogrodnictwa.

Zakres obowiązków:

– obsługa kasy i komputera

– sprzedaż i obsługa klienta

– dbanie o ekspozycję i zatowarowanie

Oferujemy:

– pracę w zgranej załodze

– dobrą atmosferę w miejscu pracy,

– stabilne zatrudnienie,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz do zaangażowania i chęci poszerzania wiedzy ogrodniczej,

– umowę o pracę.

Prosimy zgłaszać się osobiście w naszym centrum ogrodniczym przy al. Wojska Polskiego róg Zaleskiego.

Poniedziałek – piątek w godzinach 11:00 – 16:00