Kasjer-Sprzedawca Delikatesy Centrum Opole ul. Gorzołki Groszowice

  • 2 800 – 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

Opis

Opis

Sklep spożywczy Delikatesy Centrum w Opolu przy ulicy Wiktora Gorzołki 17 Groszowice poszukuje pracowników na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca

Oczekujemy:

– gotowości do pracy

– rzetelności i uczciwości

– dyspozycyjności

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów

-umiejętności pracy w zespole

– wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

– obsługa klienta

– obsługa kasy fiskalnej i terminala

– wykładanie towaru

– przyjęcie towaru

– prace porządkowe

-aktualizacja cen na sklepie

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

– możliwość rozwoju zawodowego

– stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną.

Dokumenty muszą zawierać poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2018 r. poz. 100).

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić