Aplikacje zostały zamknięte

Key Account Manager – branża spożywcza

Aktualnie poszukuję osoby doświadczonej we współpracy z sieciami handlowymi. Kandydat odpowiadał będzie za współpracę na terenie województwa małopolskiego – w szczególności Kraków.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest producent w branży spożywczej, który aktualnie jest w fazie znaczącego rozwoju.

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami kanału nowoczesnego;
  • Współtworzenie strategii zarządzania i funkcjonowania działu (w obszarze produktów brandowych, jak i marek własnych klientów);
  • Negocjacje całościowych warunków współpracy;
  • Negocjacje, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych;
  • Planowanie, organizowanie, nadzór i analiza sprzedaży oraz akcji promocyjnych;
  • Zarządzanie budżetem sprzedażowym oraz promocyjnym;
  • Monitoring i analiza danych rynkowych dot. Segmentu;
  • Analiza działań konkurencji;

Profil kandydata

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy, w branży FMCG oraz we współpracy z sieciami handlowymi;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Efektywna organizacja czasu pracy;
  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia;
  • Znajomość środowiska MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w pracy z produktami marki własnej (mile widziane);
  • Znajomość j. angielskiego;

Oferujemy

  • Umowa o pracę, niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji związanych z pracą w dynamicznym środowisku biznesowym;
  • Realny wpływ na politykę i strategię powierzonych kontraktów;
  • Możliwość pracy w systemie home office;
  • Otwartość i indywidualne podejście w zakresie rozwoju zawodowego;