Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0317

Obowiązki:

Przewóz pracowników sądu w związku z posiedzeniami sądu, wyjazdami służbowymi,
Przewożenie korespondencji i akt sądowych zgodnie z dyspozycją i potrzebami sądu,
Pomoc w załadunku i rozładunku dokumentacji i akt sądowych oraz dostarczanie jej pod wskazany adres, Realizacja zakupów na potrzeby sądu, Prowadzenie karty drogowej i rozliczanie z ilości przejechanych kilometrów,
Dbanie o stan techniczny samochodu, bieżąca konserwacja, zgłaszanie usterek, zgłaszanie potrzeby przeprowadzenia przeglądów,
Dbałość o miejsca garażowe,
Wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika oddziału.
godziny pracy 7-15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategoria – B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, prawnicze

Zawód:

  • Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż – lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie. 2. Nieposzlakowana opinia. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych. 4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku. 5. Niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. 6. Brak prowadzonych przeciwko kandydatowi postępowań o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe. 7. Prawo jazdy kat. B. 8. Posiadanie co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy

Miejsce pracy: Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1. Podanie o zatrudnienie (list motywacyjny). 2. Własnoręcznie podpisane CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej. 3. Oświadczenia kandydata: o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o nieposzlakowanej opinii, o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, o nieprowadzeniu przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, o posiadaniu stanu zdrowia kandydata pozwalającego na zatrudnienie na danym stanowisku. 4. Własnoręcznie podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z art. 9 ust. 1 RODO (druk w załączeniu). 5. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie zawodowe. 6. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk w załączeniu). 7. Do zgłoszenia kandydat może dołączyć kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe osiągnięcia i kwalifikacje. Nabór składa się z trzech etapów: I etap selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu. II etap rozmowa kwalifikacyjna. III etap praktyczny sprawdzian umiejętności. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wymaganych dokumentów bezpośrednio w siedzibie sądu urna znajdująca się w przedsionku sądu z napisem Biuro Podawcze lub drogą pocztową z powołaniem się na sygnaturę naboru (K-1100-5/21) w terminie do 7 kwietnia 2021 r. na adres: Sąd Okręgowy w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Motoryzacja / Automotive