Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców C+E na nasze autotransportery od połowa marca 2021- kwiecień 2021.
2 – WAKATÓW.
Praca na samochodach :
Renault D-WITHE z zabudową Kässbohrer
Renault Premium z zabudową Lohr

Zajmujemy się przewozem samochodów nowych ( 99%) i używanych nie uszkodzonych , palących, jeżdżących.

!!!Nie wozimy rozbitych samochodów!!!.

Transportujemy auta na stałych relacjach z Polski , Czech , Słowacji do Niemiec następnie Belgia , Dania, Włochy bliska Francja.

Robimy także kabotaże po Niemczech dla naszej firmy matki.

Wyjazdy dwutygodniowe – 12 dni. Wyjazd w poniedziałek -powrót czwartek/piątek następnego tygodnia.

Wymagania:
– prawo jazdy z kodem 95
– karta kierowcy
– doświadczenie w prowadzeniu samochodów z przyczepami
– zaangażowanie
– rzetelności , profesjonalizmu, dbałość o powierzony sprzęt
– mile widziane doświadczenie w transporcie samochodów.

Oferujemy:
– uczciwe warunki zatrudnienia ( umowa o pracę na czas nieokreślony + premia + delegacja + premie świąteczne)
– pakiet świadczeń socjalnych ( bony świąteczne , wczasy pod gruszą )
– bezwzględne przestrzeganie norm czasu pracy

Wynagrodzenie wraz z delegacjami od 7 500,00 do 9 500,00 zł/NETTO przy rzetelnie przepracowanym całym miesiącu !!!.

Wysoka podstawa opodatkowana , oskładkowana !!!.

Naszym głównym kierunkiem są Niemcy.

!!! Praca możliwa od marca 2021- kwiecień 2021 !!!

Baza transportowa mieści się w Dąbrowie Górniczej.

preferowany kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00

www.blg.com.pl

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje się transportem głównie nowych samochodów osobowych.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
8.500,00 zł – 11.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców