Aplikacje zostały zamknięte

Kierowca kat. C+E – trasy międzynarodowe

  • 3 500 – 11 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bytów, Pomorskie

Opis

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem 15357, obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA kat. C+E

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tras międzynarodowych – wyjazdy z Bytowa (17 dni w trasie / 5 dni w domu),
  • podejmowanie załadunku i rozładunku towarów,
  • czynności niezbędne dla prawidłowego wykonania obowiązków służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie podstawowe 3500-4000zł brutto + dodatkowe wynagrodzenie za delegacje, premie.

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E,
  • minimum 2-3lata doświadczenia jako kierowca C+E,
  • chęć do nawiązania dłuższej współpracy.

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.