Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpieczny transport członków zarządu, zaopatrzenie biura ,wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania

Punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja logistyczna, staranna dbałość o powierzony sprzęt oraz samochód. Doświadczenie w prowadzeniu samochodu. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding jest jedną z największych śląskich firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych przede wszystkim na terenie Aglomeracji Śląskiej.
Specjalizuje się zarówno w obrocie nieruchomości jak i w prowadzeniu inwestycji.
Jedną z ważniejszych działalnością firmy jest rewitalizacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych.
Misją i celem firmy jest przywrócenia niszczejącym budynkom (minionej epoki)
ich dawnej świetności i nadania im funkcji użytkowej dbając jednocześnie by nie zatraciły one swojego pierwotnego charakteru.
Konsekwencją tych działań jest poprawa jakości życia mieszkańców śląska oraz przywrócenia ładu przestrzennego zdegradowanych obszarów miejskich.
Odnawiając stare obiekty fabryczne, hotelowe, \biurowe, kamienice mieszkalne – przyczyniamy się do wzrostu estetyki śląskich miast.
W portfelu rewitalizacyjnym grupy OPAL jest między innymi kompleks Starego Dworca w Katowicach, nad którym obecnie trwają prace rewitalizacyjne i remontowo-budowlane .

Natomiast w ramach działalności deweloperskiej spółki powstały niedawno nowoczesne apartamentowce przy ul. Bażantów w Katowicach. Inwestycja ta spośród innych ofert na rynku nieruchomości wyróżnia się unikalnym charakterem i stylem, wysokim standardem wykończenia i nowoczesną architekturą .

Grupa OPAL to:
• 30 lat doświadczenia w realizacji inwestycji
• Ekspert śląskiej branży nieruchomości
• Właściciel kilkudziesięciu nieruchomości na całym Śląsku
• Inwestor kilku Parków Biurowych
• Deweloper apartamentowców PARK BAŻANTÓW
• Partner biznesowy dla ponad 1000 firm
• Pracodawca dla 1500 osób
Za sprawą wdrażanych projektów inwestycyjnych firmy OPAL – zmienia się wizerunek Śląska.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Zakupy / Zaopatrzenie