Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Kierownik ds. Transportu

Miejsce pracy: Gliwice

7-21-60463

Wraz z naszym Klientem, w związku z rozbudową struktur organizacyjnych i dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego pracownika, który chciałby rozwijać się na stanowisku: Kierownik ds. Transportu.

Zakres obowiązków:

-Zarządzanie zespołem w obszarze transportu oraz rozliczeń logistycznych
-Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
-Negocjowanie i egzekwowanie poziomu kosztów zgodnych z założonym budżetem działu
-Współpraca z firmami transportowymi oraz wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi firmami w zakresie transportu (również drogą przetargów)
-Wykonywanie przeglądu jakości i terminowości usług świadczonych przez zewnętrzne firmy transportowe
-Zarządzanie reklamacjami transportowymi

Wymagania:
-Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania min. kilkuosobowym zespołem (w firmie transportowej, logistycznej, spedycyjnej lub dużej firmie produkcyjnej)
-Doświadczenie w zakupach usług transportowych
-Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
-Doświadczenie w organizacji systematycznych przetargów oraz tworzeniu wycen
-Wiedza z zakresu prawa pracy w obszarze transportu
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)
-Znajomość metodologii oraz narzędzi Lean (dodatkowy atut)

Korzyści:
– Samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze kierowania zespołami oraz strategii rozwoju działu
– Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
-Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
-Branie udziału w projektach wdrożeniowych
-Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
– Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)