Kierownik Działu

Lublin

Oferujemy:
  • umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • atrakcyjny pakiet szkoleń, programy rozwojowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do programu grupowych ubezpieczeń
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • bezpieczne warunki pracy
  • rabat pracowniczy

Zadania:

·      realizacja KPI

·      realizacja założeń ilościowych i jakościowych działu

·      organizacja pracy podległego działu (6-10 osób)

·      zarządzanie zespołem w swoim dziale i zasobami sklepu

·      obsługa zamówień, monitorowanie stanów magazynowych

·      wspieranie rozwoju sprzedaży i rentowności działu

·      profesjonalna obsługa Klienta w sklepie oraz poprzez inne kanały sprzedaży

·      dbałość o budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami

·      monitorowanie rynku oraz proponowanie rozwiązań pozwalających uzyskać przewagę nad konkurencją

Oczekujemy:

·      min. średnie wykształcenie

·      doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu zespołem

·      mile widziana doświadczenie w branży ogólnobudowlanej

·      wysokiej chęci osiągania ambitnych celów

·      ambicji, motywacji do realizacji KPI

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić