Kierownik działu produkcji

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

KIEROWNIKA DZIAŁU PRODUKCJI

Główne zadania:

  • Zarządzanie wydzielonym obszarem produkcji oraz zespołem pracowników,
  • Monitorowanie realizacji planu produkcyjnego,
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji,
  • Przestrzeganie dokumentacji procesowej,
  • Realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych,
  • Raportowanie wyników,
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Wykształcenie wyższe (w obszarze produkcji)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić