Aplikacje zostały zamknięte

Antal Sp. z o.o.

Kierownik Działu Technologicznego

Location: Leszno

Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w województwie wielkopolskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie działem technologii odpowiedzialnym za przygotowanie i prawidłowy przebieg procesu
  • organizowanie, koordynowanie zapewnienia i gospodarowania surowcami i materiałami
  • analiza wyników, planowanie i podejmowanie działań zapobiegających problemom
  • inicjowanie działań mających na celu doskonalenie podległego procesu
  • planowanie i zarządzanie budżetem działu
  • planowanie zadań i wyznaczanie celów zespołu
  • motywowanie i rozwój zespołu
  • aktywny udział w projektach dotyczących remontów, bieżących problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe technologiczne
  • doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu zespołu w obszarze technologii/produkcji
  • doświadczenie w projektach dotyczących ciągłego doskonalenia procesów
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • nastawienie na realizację celów, dążenie do rozwoju
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • swobodna komunikacja w j. angielskim

Oferta:

  • praca w organizacji o strukturach międzynarodowych
  • możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • możliwość rozwoju osobistego / uczestnictwa w szkoleniach
  • wynagrodzenie dostosowane do kompetencji
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.

To learn more about Antal, please visit www.antal.pl