Kierownik Jakości (branża industrialna)

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Jakości. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należała kontrola wszystkich etapów procesu produkcyjnego pod kątem przestrzegania norm jakościowych, dbanie o powstanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta oraz zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor obróbki metalu. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja w Polsce posiada jeden zakład produkcyjny zlokalizowany około 40km na północ od Łodzi.

Opis stanowiska

  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań po reklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych)
  • Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów 8D

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Minimum 4 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale jakości
  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych tj. MSA, APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D, Control Plan
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić