Aplikacje zostały zamknięte

Michael Page Michael Page

Kierownik jakości (m/f)

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkuosobowym zespołem jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie Wielkopolskim.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad obszarem jakości, budowanie strategii jakości i kierunku rozwoju
  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za planowanie i przeprowadzanie audytów
  • Zapewnienie standardów jakościowych w organizacji, zarządzanie dokumentacją systemową
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową, wyznaczanie kierunków doskonalenia i obszarów do poprawy
  • Kompleksowy nadzór nad procesami w dziale jakości
  • Propagowanie idei jakości wśród zespołu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w obszarze jakości na stanowisku inżynierskim , mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, motywacja do działania
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Mile widziana znajomość Lean Management, doświadczenie w ciągłym doskonaleniu procesów
  • Wysokie kompetencje w obszarze komunikacji
  • Determinacja, ukierunkowanie na rozwiązania
  • Otwartość i elastyczność

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

More

Follow us on:

Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page