Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

INSTAL – LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

KIEROWNIK KONTRAKTU Instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: inwestycje na terenie Polski

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji projektu i nadzór nad jakością wykonanych robót
  • Koordynacja i bieżąca współpraca z dostawcami, podwykonawcami, rozliczanie postępu prac
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Realizacja prac zgodnie z zapisami umów
  • Terminowe tworzenie i przestrzeganie harmonogramu prac
  • Bieżąca współpraca oraz koordynacja prac z inwestorem lub generalnym wykonawcą
  • Analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCAD
  • Doświadczenie w przygotowaniu ofert oraz prowadzeniu negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Zaangażowanie, inwencja, samodzielność, lojalność
  • Umiejętność pracy i zarzadzania zespołem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów budowlanych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • Benefity, opieka medyczna, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku „aplikuj”.

Zapewniamy dyskrecję, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

INSTAL – LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsce, z 70 letnią tradycją w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, energetyki, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Firma dysponuje własnym potencjałem wykwalifikowanych pracowników, umożliwiającym realizację dużych przedsięwzięć technicznych o krótkim terminie realizacji.

Realizujemy prace instalacyjne dla największych generalnych wykonawców, jak m.in.: Polimex Mostostal, Budimex, Mostostal Warszawa, Skanska, ALSTOM, SNC LAVALIN, oraz pakiety instalacyjne dla wielu prestiżowych klientów, m.in.: Michelin, Bridgestone, Procter & Gamble, ZA Puławy, Black Red White.

INSTAL-LUBLIN S.A. to firma z bogatym doświadczeniem. Dzięki naszym kompetencjom, podczas długoletniej działalności mieliśmy przyjemność współpracować przy realizacjach projektów z różnych dziedzin.

Zakres Usług Spółki obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych wraz z projektowaniem. Wykonujemy m.in.:

– Pompownie wody chłodzącej,
– Instalacje wentylacji i klimatyzacji,
– Instalacje wodno-kanalizacyjne,
– Instalacje przeciwpożarowe,
– Instalacje grzewcze,
– Chłodnictwo,
– Instalacje gazowe,
– Roboty antykorozyjne i izolacyjne,
– Kotłownie i węzły cieplne,
– Stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków,
– Instalacje technologiczne.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis