Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • właściwa organizacja pracy terminalu przeładunkowego
  • zarządzanie zespołem i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obszaru magazynowego
  • kontrola wskaźników efektywności procesów logistycznych
  • rekrutacja pracowników
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów BHP
  • prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub kierownika magazynu w branży TSL
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem (planowanie, motywacja, delegowanie zadań)
  • praktyczna znajomość narzędzi i systemów wspierających zarządzanie obszarem magazynowym
  • czynne uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • znajmość standardów BHP

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + system premiowy
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić