Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.

Dla jednego z naszych Klientów poszukuję Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obszaru magazynowego
  • rekrutacja pracowników oraz rozliczanie godzin pracy we współpracy z działem kadr
  • planowanie oraz koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej, sporządzanie raportów magazynowych
  • optymalizacja procesów i kosztów magazynowych
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • zapewnienie odpowiednich warunków w zakresie BHP i p. poż. na terenie magazynu

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub kierownika magazynu w branży TSL
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem (planowanie, motywacja, delegowanie zadań)
  • praktyczna znajomości narzędzi i systemów wspierających zarządzanie obszarem magazynowym
  • czynne uprawnień UDT na wózki widłowe

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + system premiowy
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.