Aplikacje zostały zamknięte

Kierownik Obiektów (Utrzymanie Czystości) – Kraków

Miejsce pracy: Kraków

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Utrzymania Czystości poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kierownik Obiektów
(Branża – Utrzymanie Czystości)
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy
• Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i miesięczny/kwartalny system premiowy)
• Umowę o pracę
• Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
• Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele (teren: Kraków)
• Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
• Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Obowiązki
• Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległych kontraktach,
• Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,
• Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu,
• Współpraca z przedstawicielami klienta,
• Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi
• Szkolenie nowych pracowników
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy
• Raportowanie wyników do przełożonych

Oczekujemy
• Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów,
• Zainteresowanie nowinkami technicznymi
• Chęci do pracy i pozytywne myślenie
• Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników,
• Dobra obsługa komputera (MS Word, Excel)
• Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej,
• Prawo jazdy kat. B.