Aplikacje zostały zamknięte

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Kierownik Planowania Produkcji

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem planowania w zakresie realizacji bieżących zadań
  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji dla zakładu;
  • Standaryzacja w obszarze planowania produkcji oraz zarządzania przepływem materiałowym w zakładzie;
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie zespołu
  • Inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia i optymalizacji przepływu materiałowego zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach
  • Monitorowanie wyników finansowych działu i kontrola kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze planowania produkcji.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing.
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Dokładność i sumienność.
  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów.
  • Umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na Umowę o Pracę
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem swojej branży
  • Duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji