Aplikacje zostały zamknięte

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami, ale nadszedł czas na kolejny krok w Twojej karierze? Rozwijaj swoje kompetencje planowania, raportowania, współpracy z zespołami oraz zarządzania i dołącz do nas jako Kierownik projektu IT.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane : znajomość zagadnień związanych z rozwojem produktów elektronicznychznajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego bądź rosyjskiegocertyfikat z metodologii zarządzania projektami
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z metodyką prowadzenia projektów informatycznych
  • Wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania (lub elektroniki oraz mechaniki)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Realizacja projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Rozwój produktu nowoczesnych technologii
  • Planowanie i koordynacja prac zespołu wdrożeniowego
  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem projektu
  • Wsparcie : działu handlowego w przygotowywaniu prezentacji i oferttechniczne i merytoryczne klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności