Aplikacje zostały zamknięte

KIEROWNIK PROJEKTU (SEKTOR MIESZKANIOWY)

Kierownik Projektu (sektor mieszkaniowy)
Poznan
NR REF.: 1153692

Dla naszego Klienta – lidera wśród firm deweloperskich w sektorze mieszkaniowym poszukujemy Kierownika Projektu.

Opis stanowiska:

  • współpraca przy pozyskiwaniu nowych nieruchomości, przygotowywanie analiz technicznych oraz kalkulacji wstępnych kosztów realizacji,
  • wybór pracowni projektowych i wykonawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac,
  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji, pozwoleń, uzgodnień i warunków
  • koordynacja całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi oraz przyjętymi standardami
  • bieżące raportowanie i rozliczanie inwestycji,
  • współpraca w zakresie obsługi gwarancyjnej projektów.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych (udokumentowane zakończone 2 większe projekty w skali  >12000m2 PUM
  • wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa,
  • posiadania uprawnień budowlanych,
  • znajomości prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • język angielski ( znajomość na poziomie B1, musi przeczytać raport, przygotować odpowiedzi po angielsku i umieć porozumieć się na budowie z osobą anglojęzyczną)

W zamian pracodawca oferuję prace przy znaczących, ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym, benefity takie jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz auto służbowe.