Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukuję kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie uzgodnień projektowych
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dostępność do pracy
  • chęć rozwoju zawodowego

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy + dodatki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów: opieka medyczna w prywatnych, ubezpieczenie, karta sportowa,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić