Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –
Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych,
  • ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami,
  • raportowanie postępów prac.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (kierunek Inżynieria Środowiska),
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • doświadczenia w koordynacji robót branży sanitarnej,
  • dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office, oraz AutoCAD,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne/kontraktowe,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • szeroki pakiet benefitów,
  • wyjazdy integracyjne, bony świąteczne.