Kierownik Sklepu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Opole, Opolskie

  • Kadra kierownicza

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy.

 

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

 

 

Kierownik Sklepu

 

Miejsce pracy: Opole

 

 

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

 

• doświadczenia w pracy w sieci handlowej,

 

• doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

 

• umiejętności obsługi kasy fiskalnej,

 

• dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym oraz w weekendy.

 

 

 

Do obowiązków wybranej osoby będzie należało:

 

• planowanie czasu pracy – swojego oraz podległego personelu sklepu,

 

• prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz obowiązującymi przepisami,

 

• obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi firmy,

 

• nadzór nad przygotowaniem oraz przebiegiem inwentaryzacji,

 

• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów sklepowych,

 

• wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

 

 

 

Oferujemy:

 

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

 

• atrakcyjne wynagrodzenie,

 

• przyjazną atmosferę pracy,

 

• odpowiednie szkolenie wprowadzające,

 

• elastyczny grafik pracy,

 

• doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej.

 

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. 11 Listopada 11 w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

 

„Wyrażam zgodę na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych, mojego CV”.

 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego Administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

 

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting.

 

Twoje dane osobowe przekażemy do działu HR oraz Zarządu Przedsiębiorstwa TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić