Kierownik Zarządzający / Kierownik Generalny

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie całością organizacji od produkcji, po logistykę i sprzedaż,
  • współudział w rozwoju istniejących oraz tworzenie nowych produktów,
  • kierowanie bieżącą działalnością sprzedażową i produkcyjną (dopasowywanie oferty),
  • odpowiedzialność za realizację strategii firmy oraz inicjowanie współpracy z nowymi partnerami firmy,
  • zarządzanie pracą i wynikami podległych pracowników,
  • kształtowanie i wdrażanie optymalnej polityki personalnej,
  • budowanie efektywnego zespołu realizującego plany produkcyjne i sprzedażowe,
  • planowanie i organizacja procesów produkcyjnych i handlowych,
  • odpowiedzialność za rentowność firmy i kluczowe wskaźniki finansowe,
  • reprezentowanie firmy w spotkaniach, prezentacjach, negocjacjach transakcyjnych, misjach gospodarczych, targach, seminariach i konferencjach,
  • inicjowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności działania organizacji jak poprawę jakości obsługi klientów i interesariuszy firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne oraz handlowe (np. ekonomia, handel),
  • minimum 4 lata na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji, sprzedaży, w branży farmaceutycznej bądź FMCG,
  • min. 2- 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami (w tym zarządzanie kadrą menedżerską),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 w mowie i piśmie,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,
  • umiejętność planowania i doświadczenie w tworzeniu strategii funkcjonalnych i biznesowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • kreatywność oraz innowacyjne myślenie , zorientowanie na klienta,
  • otwartość na nowe rozwiązania oraz zmiany
  • umiejętność budowania partnerskich relacji,
  • wysoka samoświadomość, samodzielność, konsekwencja i wytrwałość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zorientowanie na wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • korzystny system premiowy/opcji menadżerskich uzależniony od wyników firmy,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • możliwość samodzielnego kształtowania zespołu,
  • możliwość samodzielnego kształtowania procesów wewnątrz firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

SEFIR POLSKA sp. z o.o.

Alba Konopie SA to firma specjalizująca się w uprawie oraz przetwórstwie konopi włóknistych, a także produkcji i dystrybucji gotowych, w 100% naturalnych produktów CBD na bazie konopi Cannabis Sativa L. Jesteśmy jedną z niewielu spółek na polskim rynku, które kontrolują cały proces produkcji swoich wyrobów – od materiału siewnego, przez uprawę i ekstrakcję, aż do finalnego, certyfikowanego produktu. Dzięki temu produkty, które oferujemy pod marką Alba Hemp, wyróżniają się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną.

Marka powstała z połączenia naszych pasji, pragnienia edukacji społeczeństwa i chęci popularyzacji informacji o dobroczynnych właściwościach wyrobów na bazie konopi. Naszą misją jest podnoszenie jakości życia naszych klientów dzięki naturalnym składnikom pozyskiwanym z konopi włóknistych. Są one doskonałym stymulantem formy i wsparciem dla dobrego samopoczucia.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sefir Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29 adres e-mail: Wyświetl e-mail na pracuj.pl Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacjiPozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.”W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail Wyświetl e-mail na pracuj.pl . Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych OsobowychJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sefir Polska Sp Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić