IPK sp. z o. o. Doradztwo Personalne prowadzi rekrutacje w Polsce i zagranicą od 1991 roku. Obecnie dla naszego Klienta, dużej grupy spółek, w związku z nowym projektem firmy, poszukujemy osoby, która będzie zarządzać jedną z istniejących spółek i rozwijać jej działalność, na stanowisko:

Kierownik Zarządzający (transport sanitarny)

Miejsce pracy: Wrocław
KZ-AS/07/21

Obowiązki:

  • rozwój spółki i rozbudowa istniejących struktur;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • pozyskiwanie nowych kontraktów i zleceń na transport sanitarny;
  • tworzenie i zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu (zarządzanie, motywowanie, wspieranie).

Oczekiwania:

  • nastawienie na rozwój struktur i business development;
  • doświadczenie w sprzedaży i rozwijaniu biznesu;
  • znajomość specyfiki sektora usług medycznych;
  • doświadczenie w realizacji usług, kontraktów w ramach NFZ będzie atutem;
  • doświadczenie we współpracy z POZ będzie atutem;
  • komunikatywność i łatwo nawiązywania relacji;
  • samodzielność i dynamizm w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dużej i stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;
  • narzędzia pracy – samochód, telefon, komputer.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Lęborskiej 3B (80-386 Gdańsk), nr rejestru agencji zatrudnienia 656.

Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić