Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Opole

Zadania na tym stanowisku:

  • Udział w planowaniu i realizacja planu produkcyjnego zgodnie z zamówieniami od Klientów,
  • Delegowanie zadań i organizowanie codziennej pracy pracowników danej zmiany,
  • Codzienne raportowanie wyników poszczególnych linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie jakości, analiza błędów jakościowych,
  • Podejmowanie działań korygujących, zmierzających do poprawy wyników,
  • Bezpieczne prowadzenie danego obszaru poprzez nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń oraz przestrzeganie firmowych procedur,
  • Dbanie o przestrzeganie standardów 5S i o porządek w miejscu pracy,
  • Motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata).
  • Umiejętności związane z kierowaniem zespołem (delegowanie i egzekwowanie, motywowanie, angażowanie, planowanie rozwoju, ocena pracowników)
  • Nastawienie na realizację celów i ciągłe doskonalenie,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Obsługa komputera – MS Office,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracy bezpośrednio z Klientem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia – służbowy laptop i telefon, biuro operacyjne,
  • Bezpłatny transport pracowniczy,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w przyjaznym, otwartym zespole.

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: KZ/28/04/MK

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło