Aplikacje zostały zamknięte

Konserwator – hydraulik

Warszawa, mazowieckie

R.S.M. Ursus

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagane kwalifikacje i preferencje:

  1. wykształcenie minimum zawodowe (atutem będzie wykształcenie w kierunku urządzeń sanitarnych lub pokrewne);
  2. aktualne uprawnienia energetyczne Gr. 3 w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji gazowych, (mile widziane uprawnienia spawalnicze),
  3. umiejętność konserwacji lub naprawy instalacji wodociągowej i cieplnej;
  4. doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata ;
  5. umiejętności techniczne i remontowo-budowlane oraz w zakresie prac sanitarno- hydraulicznych, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi ;
  6. odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu ;
  7. dbałość o jakość wykonywanej pracy;
  8. dyspozycyjność i brak przeciwskazań do pracy zmianowej (pełnienie dyżurów – sobotnio/niedzielnych i praca w godzinach nadliczbowych);
  9. chęci do podnoszenia kwalifikacji;

Zakres obowiązków:

  1. konserwacja oraz awaryjna obsługa urządzeń i instalacji zlokalizowanych w zasobach zarządzanych przez spółdzielnię;
  2. wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych i usługowych;
  3. wykonywanie innych typowych prac dla stanowiska;
  4. stosowanie procedur jakościowych ;

Oferujemy:

  1. zatrudnienie na pełny etat z pierwszą umową na okres próbny 6 miesięcy;
  2. pracę w przyjaznym zespole;
  3. stabilność zatrudnienia;

Informacje dodatkowe:

Data rozpoczęcia pracy – marzec 2021r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ursus”

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe