Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2745

Obowiązki:

Obsługa urządzeń związanych z technologią uzdatniania wody basenowej. Usuwanie bieżących awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w pracy maszyn. Utrzymywanie w czystości niecek basenowych (codzienne odkurzanie), filtrów (okresowe płukanie), zbiorników przelewowych (okresowe mycie i dezynfekcja) i pomieszczeń technicznych włącznie z bieżącym myciem i okresową dezynfekcją. Praca trzyzmianowa w systemie równoważnym.

Wymagania:

 

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP do 1 kV

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Zawód:

  • Konserwator części / sprzętu (wymagany staż – lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania:

  • wymagania niezbędne: wykształcenie zasadnicze, preferowane również techniczne; staż pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia elektryczne do 1 kV; mile widziane doświadczenie w zakresie ciepłownictwa, elektryki i hydrauliki; Wymagania dodatkowe: zaangażowanie, dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność za realizowane zadania, systematyczność i konsekwencja w działaniu, komunikatywność, dokładność, otwartość; miejsce wykonywania pracy KP Delfin

Miejsce pracy: Chopina 8, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Własnoręcznie podpisany życiorys (CV).Wymagane dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

 

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo / Praca na budowie
Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić