Konserwatorów systemów bezpieczeństwa pożarowego – RAJ International

  • 3 500 – 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Konserwator systemów bezpieczeństwa pożarowego i technicznego.

Firma RAJ International Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisie i konserwacji systemów bezpieczeństwa.

Aktualnie poszukujemy pracowników do działu serwisu:

Opis Stanowiska: –

Planowy serwis, konserwacja oraz usuwanie usterek urządzeń systemów bezpieczeństwa pożarowego oraz technicznego (SSP, DSO, Oddymianie, SSWiN, SKD, gaśnice i hydranty).

Wymagamy:

  • Dobrej organizacji pracy.
  • Przynajmniej podstawowej znajomości z zakresu obsługi systemów bezpieczeństwa pożarowego i technicznego.
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
  • Odpowiedzialności za przydzielone zadania.
  • Dla osób bez doświadczenia w branży oferujemy możliwość jego zdobycia.

Dodatkowe atuty.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń na który wpływ ma zaangażowanie w prace oraz posiadane doświadczenie
  •  Nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji pracy
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Pracę w małej strukturze, miłej atmosferze
  • Współfinansowanie prywatnego ubezpieczenia na życie zdrowie
  • Pełne wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju i odbywania szkoleń z zakresu układania instalacji pożarowych i teletechnicznych
  •  Dla najlepszych umożliwiamy drogę awansu na wyższe stanowiska oraz rozwoju w kierunku programowania i uruchamiania systemów bezpieczeństwa pożarowego.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło