Aplikacje zostały zamknięte

VMG Konstantynow Sp z o.o.

OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Główne zadania :

·         Obsługa wózka widłowego

·         Prowadzenie bieżącej ewidencji stanów magazynowych

·         Inwentaryzacja stanów magazynowych

·         Prace przeładunkowe na magazynie

·         Zapewnienie prawidłowości ustawienia, opakowania i oznakowania palet w magazynie

Oczekiwania:

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

·         Obsługa wózka widłowego (kat. II WJO)

·         Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy.

·         Umiejętność pracy zespołowej

·         Doświadczenie w pracy na produkcji lub chęć zdobycia

·         Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

·         Dodatkowy pakiet opieki medycznej

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy

·         Kartę Multi- Sport

·         Posiłki w zakładowej stołówce

·         Paczki świąteczne

·         Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie

·         Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         Dobrą atmosferę w pracy

·         Wdrożenie oraz szkolenie na początkowym etapie pracy.

Czekamy właśnie na Ciebie ZADZWOŃ !

( 42 ) 689 – 27 – 00

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na www.vmg.eu/pl zakładka KARIERA bądź na adres email : emilia.podstawczynska@vmgk.pl.  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz.  922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić