Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta, globalnego producenta opakowań dla sektora FMCG, poszukujemy doświadczonego Konstruktora Opakowań (CAD).

Konstruktor CAD (opakowania)Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przygotowywanie projektów technicznych, wzorów opakowań oraz projektów narzędzi;
  • Tworzenie i optymalizacja opakowań oraz opracowywanie nowych i innowacyjnych formatów opakowań we współpracy z klientami;
  • Współpraca z działem projektów technicznych i rozwoju produktów w opracowywaniu nowych, złożonych projektów zorientowanych na klienta;
  • Czynny udział w spotkaniach z Klientami firmy;
  • Doradzanie Klientom w ulepszaniu istniejących opakowań;
  • Wsparcie i współpraca ze specjalistami CAD w innych oddziałach firmy;
  • Kontrola  i zapewnienie jakości, kompletności próbek, rysunków technicznych, układów i rysunków narzędzi;
  • Tworzenie raportów projektowych, prezentacji dla Klientów i do użytku wewnętrznego;

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość pracy w środowisku CAD (preferowane Artios CAD);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w procesach produkcji i przetwarzania opakowań lub pokrewnych;
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu procesów drukowania;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji  w mowie i piśmie (B2);
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialna i interesująca praca w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport;