Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –

Dla swojego kluczowego Klienta – znanej firmy zajmującej się automatyzacją i robotyzacją linii produkcyjnych, poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor-Projektant
Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • opracowywanie projektów nowych linii, maszyn i urządzeń
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, wykonawczej i eksploatacyjnej
  • sporządzanie symulacji procesu projektowanych maszyn, urządzeń i cel zrobotyzowanych
  • pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych do istniejących już rozwiązań
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na zwiększenie efektywności oraz podwyższenie jakości produktów
  • czynny udział w pracach projektowych w środowisku 3d i 2d
  • nadzór nad wdrażaniem nowych opracowań i zadań
  • szkolenie użytkowników końcowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne – kierunek mechanika (budowa maszyn lub specjalizacje pokrewne)
  • umiejętność projektowania w środowisku 3d (SolidEdge)
  • znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (eplan lub innej)
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • mile widziana znajomość układów i komponentów pneumatyki przemysłowej
  • duża samodzielność i zaangażowanie w realizacji podjętych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w
  • opracowywanych ambitnych aplikacjach
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • niezbędne narzędzia i materiały do pracy
  • współpraca z doświadczonym, ambitnym,  młodym zespołem inżynierów
  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
  • możliwość rozwoju oraz kreatywnego myślenia
  • zapewniamy elastyczny czas pracy