BetaMed S.A. istnieje na rynku od 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Konsultant call center

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa połączeń przychodzących w placówce medycznej

• telefoniczna obsługa klienta/pacjenta

• umawianie pacjentów na badania i konsultacje

• przekazywanie niezbędnych informacji

• budowanie pozytywnych relacji z klientami/pacjentami

Wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• otwartość i wysoka kultura osobista

• dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• pracę na dwie zmiany w dni robocze

• przyjazne środowisko pracy

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić