Aplikacje zostały zamknięte

Konsultant ds. obsługi klienta

  • 1 700 – 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Opis

Stawiasz na pozytywną atmosferę? Szukasz stanowiska, które mógłbyś pogodzić z innymi zajęciami?

Właśnie znalazłeś idealną ofertę!

Poszukujemy osób odpowiedzialnych za obsługę klientów sieci telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie
  • możliwość dopasowania grafiku do swoich obowiązków
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • stawkę godzinową w wysokości 18,30 zł/h brutto + premie

Twoje zadania:

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących spraw zgłaszanych przez Klienta
  • Prowadzenie rozmów o najwyższej jakości obsługi (wysoka kultura osobista)
  • Budowanie i pogłębianiem relacji z Klientami

Oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • otwartości i zaangażowania
  • sprawnego posługiwania się aplikacjami komputerowymi
  • motywacji do działania
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (od pon. do niedz.)

Szukamy osobowości, która idealnie dopasuje się do naszego zespołu.