Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0006

Obowiązki:

kontakt z klientem, w zakresie profilaktyki zdrowia szczególnie pod kątem naturalnej suplementacji witaminowej, minerałowej, ziołowej oraz dietetyki,
przygotowywanie opisów zaleceń pod konkretną osobę ze zbioru tekstów i plików uwzględniając zalecenia specjalisty – cierpliwe wyjaśnianie i odpowiadanie na pytania klienta w zakresie opisanych zaleceń zasad żywieniowych – dobór i opis właściwych przepisów z ogólnej bazy zgodnie z zaleceniami specjalisty,
– wideokonferencje – relacja wideo na żywo ze zdrowego gotowania

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie – A1 – początkujący, w piśmie – A1 – początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : poczucie potrzeby pomagania innym [Umiejętność 1] : pewność siebie i odwaga

Miejsce pracy: Franciszkańska 4/7, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting