Aplikacje zostały zamknięte

Konsultant ds. przedłużania umów (Transcom Gdańsk)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Gdańsk, Pomorskie

Opis

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Chcesz pracować dla najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 18,30 PLN brutto/h + system premiowy

Start szkolenia: 31.05.2021

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta w celu przedłużenia umowy;
  • Wsparcie obecnego klienta firmy w doborze najlepszej oferty – telefoniczna sprzedaż usług.

Czego u Ciebie szukamy?

  • Chęci do rozwoju i osiągania założonych sobie celów;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
  • Wysokiej kultury osobistej i bardzo dobrej komunikatywności;
  • Mile widziane – wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

Co możemy Ci zaoferować?

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pensja składa się z części podstawowej oraz dodatkowych premii miesięcznych uzależnionych od wyników. Elastyczny grafik, praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00 + 2 soboty w godz. 9:00-15:00.

Program poleceń pracowniczych

Pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 500 zł do 2000 zł netto! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Rozwój

Szkolenie wstępne, ale nie tylko. Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera

U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:

Facebook – www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram – www.instagram.com/transcom.poland

Bądź czujny!

Po złożeniu aplikacji sprawdź maila. Otrzymasz link do testu rekrutacyjnego, wypełnij go, aby móc przejść do kolejnego etapu – najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online!