Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Konsultant ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

13-12-55575

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Obowiązki:
– pełen cykl rekrutacji na stanowiska o wysokim stopniu wyspecjalizowania
– budowanie długofalowych relacji z kandydatami
– umacnianie relacji biznesowych z obecnymi klientami
– projektowanie kampanii rekrutacyjnych od A do Z
– reprezentowanie firmy na przetargach, spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach zewnętrznych
– codzienna współpraca z klientami zewnętrznymi i wspieranie ich podczas procesów rekrutacji jako ekspert posiadający szeroką wiedzę o lokalnym rynku pracy
– praca z bazą danych
– sporządzanie raportów oraz prognoz dotyczących realizowanych procesów rekrutacyjnych

Wymagania:
– minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji specjalistów z sektora inżynierii
– doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami
– chęć do przyswajania nowej wiedzy w ciągle zmieniającej się branży
– proaktywność w działaniu i podejmowaniu decyzji
– dbałość o szczegóły, dokładność oraz znakomite umiejętności komunikacyjne
– znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Korzyści:
– możliwość realizacji własnych pomysłów – przestrzeń do swobodnego działania
– atrakcyjne wynagrodzenie bonusowe (bez limitów, czy progów; średnia miesięczna premia to 50% wynagrodzenia podstawowego wzwyż)
– świetna atmosfera w pracy, biuro w samym centrum Wrocławia
– indywidualna ścieżka kariery oraz plan rozwojowy pozwalający zrealizować Twoje ambicje
– pakiet dedykowanych szkoleń, który rozwinie Twój potencjał oraz poszerzy kompetencje
– regularne dostawy świeżych owoców do biura
– ubezpieczenie medyczne premium
– karta multisport plus lub system multikafeteryjny
– możliwość skorzystania z home office
– praca ramię w ramię z doświadczonym managerem obecnym w firmie, jak i na wrocławskim rynku już kilkanaście lat
– budowanie firm, działów, zespołów od podstaw dla największych światowych marek