Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Konsultant ds. sprzedaży – budownictwo

Miejsce pracy: Poznań

4-20-61842
Wynagrodzenie: 5500 – 7500 PLN

Dla naszego klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży materiałów budowlanych, szukamy osoby, która chciałaby się rozwijać na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
– Udział w rozwoju sprzedaży wybranej linii produktów – elewacje budynkowe
– Wsparcie handlowców mobilnych
– Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie kontaktów handlowych
– Identyfikowanie potencjalnych odbiorców – architektów, generalnych wykonawców, deweloperów itp.
– Zbieranie i weryfikacja zapytań ofertowych z rynku
– Prowadzenie wstępnych rozmów z klientami przez telefon oraz komunikacja mailowa
– Rozwijanie kontaktów handlowych i raportowanie w bazie danych

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek Budownictwo i pokrewne
– Doświadczenie w obszarze sprzedaży w pokrewnej branży
– Podstawowa wiedza z budownictwa
– Znajomość j. angielskiego na min. dobrym poziomie – swobodna komunikacja
– Rozwinięte umiejętności sprzedażowe, łatwość w rozmowach z klientami i budowaniu relacji handlowych
– Zaawansowane kompetencje interpersonalne
– Znajomość programu CAD lub podobnego będzie dodatkowym atutem
– Mile widziana wiedza nt. rynku potencjalnych klientów

Korzyści:
– Praca w międzynarodowej firmie o znanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku
– Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji w obszarze sprzedaży
– Atrakcyjny pakiet benefitów
– Zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej
– Po okresie pandemii, praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.