Aplikacje zostały zamknięte

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (Kraków)

  • 20 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

ProfiLingua, to jedna z wiodących sieci szkół językowych w Polsce, działająca nieprzerwanie od ponad 25 lat na terenie całego kraju. W kwietniu 2016 roku ProfiLingua weszła w skład grupy kapitałowej Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych .

Obecnie poszukujemy wyjątkowych ludzi na stanowisko:

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Kraków ul. Lubostroń

Chcesz pracować w firmie, która jest liderem na rynku w segmencie edukacji? Czyli najbardziej rozwijającej się branży usługowej w ostatnim czasie? W firmie, która szuka osób nastawionych na własny rozwój i chętnych do wdrażania własnych pomysłów? Jeśli tak, dołącz do zespołu ProfiLingua i zrób wyjątkowy krok dla swojej kariery.

Co mamy dla Ciebie na początku?

  • Porządny zastrzyk szkoleń wprowadzających – nauczysz się jak efektywnie sprzedaje się usługi edukacyjne zarówno F2F jak i przez telefon. Będziesz wiedzieć w jaki sposób rozmawiać z klientami, by ich pozyskiwać i motywować do nauki. Robimy to najlepiej na rynku będąc największą szkołą językową w Polsce.
  • Tajemne sposoby utrzymania klienta, który będzie wobec Ciebie lojalny – dużą rolę w Twojej pracy odegra sposób komunikowania się, motywowania klientów i integrowania ich ze szkołą.
  • Pracę z najlepszymi – dokładamy najwyższych starań by pracować z najlepszymi i dbać o ich rozwój, Twój szef będzie dla Ciebie wzorem ale i partnerem do rozmowy, który od Ciebie zapewne też się sporo nauczy.
  • Motywujące wynagrodzenie – zależne od Twojej skuteczności i Twoich możliwości.

Będzie nam się dobrze współpracowało jeśli:

  • Lubisz edukację i się nią interesujesz
  • Kochasz aktywnie sprzedawać i sprawia Ci przyjemność, gdy jesteś efektywny
  • Nie boisz się rozmawiać przez telefon z klientami
  • Lubisz aktywną sprzedaż i zawsze poszukujesz nowych możliwości
  • Nie boisz się motywować swoich klientów do działania
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi
  • Jesteś komunikatywny
  • Nudzi cię monotonność
  • Lubisz się uczyć i robisz to szybko
  • Lubisz automatyzować swoją pracę
  • Jesteś otwarty na zmiany i często zmieniające się potrzeby rynku
  • Jesteś uprzejmy dla współpracowników – to dla nas ważne
  • Jeśli jeszcze nie sprzedawałeś to bardzo, bardzo chcesz się tego nauczyć

Jakie zadania dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Sprzedaż telefoniczna i F2F: pozyskiwanie klientów i utrzymywanie aktualnych
  • Obsługa klienta, kontakt z nimi w trakcie kursu, tak byś był ich ulubionym konsultantem
  • Udział w akcjach promocyjnych szkoły
  • Poszukiwanie nowych możliwości pozyskiwania klienta

Co na dodatek?

  • Dofinansowanie do kursów językowych dla Ciebie i Twojej rodziny 50%
  • Zniżki na książki w Wydawnictwie WSiP, którego jesteśmy częścią
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych udostępnianych na dedykowanej platformie
  • Umowa zlecenie, praca głównie popołudniami, elastyczny grafik

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych:

Administrator danych osobowych – jest WSiP S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod(et)wsip.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna stronie internetowej www.wsip.pl