Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

• Realizacja projektów wdrożeniowych.
• Wsparcie serwisowe dla użytkowników systemu.
• Okresowe szkolenia użytkowników.

Wymagania

Profil kandydata:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku helpdesk/serwisant/wdrożeniowiec.
• Orientacja na klienta.
• Dobra organizacja pracy.
• Samodzielność.
• Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
• Umiejętność tworzenia prostych zapytań SQL.
• Podstawowa znajomość baz danych Firebird i/lub Oracle.
• Znajomość branży farmaceutycznej lub medycznej.

Prezentacja firmy

KAMSOFT- dostawca oprogramowania dla rynku zdrowia i pokrewnych, to:
30 lat tradycji
700 specjalistów IT
13 oddziałów w Polsce
2 oddziały zagraniczne
10 Spółek Zależnych
300 Partnerów Handlowych

Jeżeli informatyka – to Twoja pasja, a praca – to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:
– znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
– będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
– rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:
– Twoje zdrowie (ubezpieczenie zdrowotne, szczepienia, akcje prozdrowotne),
– Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, turnieje sportowe),
– Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, kręgle, imprezy taneczne).

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca IT – Konsulting , Praca Obsługa klienta