Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Konsultant ds. wsparcia klienta bułgarskojęzycznego

Miejsce pracy: Katowice

7-6-59631

Jeśli znasz język bułgarski i chcesz wykorzystywać umiejętności językowe do kontaktu z klientem biznesowym, mamy dla Ciebie ciekawą i rozwojową propozycję zawodową.

Wspieramy rozwój nowego Centrum Usług Wspólnych, w którym będą prowadzone procesy biznesowe związane z europejskimi jednostkami firmy. W związku z tym, szukamy osób, które są zainteresowane rozmowami nt. stanowiska Specjalisty ds. wsparcia klienta z j. bułgarskim

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
– zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta biznesowego (telefonicznie i mailowo),
– wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja,
– codzienna współpraca z wewnętrznymi pracownikami firmy,
– gotowość do podjęcia pracy na pełny etat,
– odpowiadanie na zapytania klientów zgodnie ze standardami,
– budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
– znajomość języka bułgarskiego (C1),
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
– doświadczenie w zakresie obsługi klienta obcojęzycznego.

Korzyści:
– możliwość dołączenia do nowo tworzonych struktur Centrum Usług Wspólnych,
– realny wpływ na przebieg procesów,
– ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
– potencjał na rozwój w strukturach firmy wraz ze wzrostem organizacji,
– prywatna opieka medyczna,
– karta Multisport.