Konsultant programu Comarch ERP XL w zakresie księgowości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Rekrutacja online

Opis

Firma Prospeo Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Comarch w Radomiu i w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko konsultanta oprogramowania Comarch ERP Optima oraz XL.

Praca w trzech lokalizacjach do wyboru: Radom, Warszawa lub Łódź.

Stanowisko

  • Konsultant programu Comarch ERP XL / Optima w zakresie księgowości

Zakres obowiązków

  • Świadczenie usług serwisowych dla klienta, co obejmuje konsultacje i rozwiązywanie problemów u klienta
  • Prowadzenie wdrożeń oprogramowania, co obejmuje instalację i konfigurację programu oraz szkolenia
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych Comarch ERP Optima/XL u klienta i szkoleń grupowych w oddziale naszej firmy w Warszawie

Od kandydata na stanowisko oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień księgowych
  • Chęci i predyspozycji do prowadzenia szkoleń
  • Otwartości wobec klienta, zgodnie z zasadą, że my jesteśmy dla klienta, a nie klient dla nas
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima mile widziana ale nie wymagana
  • Chęci do poszerzania kompetencji w zakresie logistyki i podstaw SQL
  • Rozwoju ukierunkowanego na oprogramowanie Comarch ERP XL

Oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia, wsparcie merytoryczne
  • dobrą atmosferę
  • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • po okresie próbnym telefon, laptop

Prosimy o wysyłanie ofert na adres: biuro(at)prospeo.com.pl lub bezpośrednio przez OLX.

Zależy nam na pozyskaniu osób czytających do końca treść ogłoszenia dlatego prosimy o wpisanie w treści e-maila hasła „ERP to nie wszystko ale wszystko bez ERP to nic”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prospeo Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Graniczna 17, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że:

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy, nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy liczonych od dnia zakończenia procesu naboru; przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału w naborze na wolne stanowisko pracy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło