Konsultant – Specjalista ds. Sprzedaży

  • 2 500 – 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

  • Rekrutacja online

Opis

Szukasz pracy?!

Zapraszamy Cię – dołącz do nas.

Jesteśmy Call Center House. W pracy stawiamy na Twoją satysfakcję i przyjazną atmosferę. Tworzymy pozytywny klimat i dbamy o relacje – dzięki temu jesteśmy zgranym zespołem. Jeżeli jesteś komunikatywny, pracowity i nie boisz nowych wyzwań – aplikuj.

Nasz klient to ogólnopolski podmiot z sektora telekomunikacyjnego.

Zobacz jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku:

·      kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy,

·      aktywne pozyskiwanie zamówień,

·      budowanie i wspieranie klientów w wyborze usług telekomunikacyjnych,

·      utrzymanie trwałych relacji z Klientami,

·      realizacja powierzonych celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych

Dlaczego warto do nas dołączyć? Co oferujemy?

·      umowę zlecenie z odprowadzanymi świadczeniami

·      podstawę – 18,30 zł/h

·      prowizje za własne sukcesy (łącznie około 5 000 zł miesięcznie)

·      liczne konkursy sprzedażowe

·      kartę FitSport, ubezpieczenie zdrowotne

·      dogodną lokalizację – praca w ścisłym centrum, przy przystanku „Stajnia Jednorożców”

·      owocowe środy 🙂

·      indywidualne podejście do grafiku

Uwaga: Nie wymagamy doświadczenia, przed rozpoczęciem pracy przygotowujemy do wszystkich

  • obowiązków.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło