Pragniesz rozwijać się w międzynarodowej korporacji?

Jesteś osobą dokładną i samodzielną a do tego komunikacja w języku niemieckim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Jeżeli dążysz do dalszego rozwoju, to ta oferta jest dla Ciebie!

Konsultant wsparcia klienta

Szczecin

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość szkoleń oraz stałego rozwoju,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:

  • Obsługa dokumentacji,
  • nadzorowanie kompletności i rzetelności dostarczanych dokumentów,
  • dbałość o poprawność danych w systemie.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. dobrym,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w branży bankowej, księgowej lub ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w SSC,BPO (mile widziane).

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić